درباره قالیشویی شیراز

لول می بریم لول میاریم

مهم ترین اهداف ما در قالیشویی شیراز

ما در قالیشویی شیراز سعی داریم تا در مسیر تحقق اهداف زیر گام برداریم:

  • ارائه خدمات باکیفیت در تمام فصول سال

این ذهنیت که هنوز که به عید نوروز نرسیده قالی را به قالیشویی بسپاریم که تمیزتر بشوید در مجموعه ما جایی ندارد. ما سعی داریم تا خدمات خود را با کیفیتی یکسان در موقع پیک و غیر پیک کاری ارائه کنیم.

موکت شویی در قالیشویی شیراز
  • قیمت منصفانه و تخفیف به مشتریان وفادار

قیمت های ما بر اساس نرخ نامه اتحادیه تعیین شده است اما نقطه عطف عملکرد ما در قالیشویی شیراز ارائه تخفیف ویژه به مشتریان وفادار است. به پاس قدردانی از اعتماد و انتخاب مشتریان وفادار، ما هم تا حد توان سعی می کنیم تا پاسخ خوبی به اعتماد مشتریان مان بدهیم.

  • ارائه پکیج کاملی از خدمات

ما نمی خواهیم مشتری برای برخورداری از خدمات قالیشویی به مراجعه کند اما برای برخورداری از خدمات موکت شویی و مبل شویی سردرگم باشد. ما در تلاشیم تا هرآنچه مورد نیاز مشتریان مان است در مجموعه خود ما قابل عرضه باشد.

خشک کردن قالی در قالیشویی شیراز

قالیشویی شیراز با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در زمینه شستشوی انواع فرش ماشینی و دستبافت، شستشوی انواع موکت و کفپوش و مبل شویی هنوز هم پابرجاست و آماده خدمت رسانی به مردم پاکیزه گی دوست شیرازی.

قالیشویی شیراز با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی های استان فارس فعالیت می کند و بر همین اساس کلیه قیمت ها در این مجموعه بر اساس نرخ نامه مصوب اتحادیه است.

درباره قالیشویی شیراز

برای استفاده از خدمات قالیشویی در شیراز می توانید کارشناسان مجهز ما را به محل مورد نظر خود اعزام کنید چرا که مجموعه ما خدمات در محل هم ارائه می کند.

پرسنل متخصص و کارآزموده قالیشویی شیراز تمام تلاش خود را برای ثبت سفارش سریع، شستشوی به موقع و تحویل فوری فرش ها، موکت و مبلمان را به شما انجام می دهند. اصلی ترین عامل موفقیت و محبوبیت این قالیشویی در شهر شیراز، تعهد و کیفیت بالای خدمات آن است.